Ondersteuning

Mentor
De mentor houdt de leerlingen uit zijn of haar klas nauwlettend in de gaten. Bij opvallend gedrag of een duidelijke zorgbehoefte zal de mentor de eerste stap zetten richting leerling, ouders, afdelingsleider en zorgteam.

Afdelingsleider
Voor de meeste zaken is de mentor het aanspreekpunt. De aanspreekpunten per afdeling zijn als volgt:

brugklas    Susan van den Berg, assistent-afdelingsleider          s.vandenberg@baudartius.nl
mavo          Frederik Scholtz, afdelingsleider                                 f.scholtz@baudartius.nl
havo           Sjors van der Heiden, afdelingsleider                        s.vanderheiden@baudartius.nl
vwo            Angela Giezen, afdelingsleider                                     a.giezen@baudartius.nl            

Conciërge
Voor vragen kun je altijd terecht bij de conciërge. Hij helpt je bijvoorbeeld als je iets kwijt bent, als je ketting eraf ligt of als je gevallen bent.

Vertrouwenspersoon
Soms heb je problemen van persoonlijke of vertrouwelijke aard, die je liever niet met je mentor en/of afdelingsleider wilt bespreken. Je kunt dan contact opnemen met een van deze vertrouwenspersonen:

Marije Gerritsen                              m.gerritsen@baudartius.nl
Gosse Koolstra                                 g.koolstra@baudartius.nl
Juliëtte Wenisch                              j.wenisch@baudartius.nl
Hjerre Bors                                       h.bors@baudartius.nl